Hakkımızda

Zengin Güvenlik

Konusunda uzmanlaşmış ve mesleki kariyerlerinde yurt içi ve yurt dışında güvenlik yapılanması ile alınması gereken tedbirler, bu tedbirlerin uygulamaları hakkında ciddi projelerde imzası bulunan profesyonel bir ekibin bir araya gelmesi ile 2010 yılında kurulmuş olan ZENGİN GÜVENLİK; ana hedef  olarak sektörün daha da ileriye götürülmesi yönünde girişimlerde bulunmayı ve müşteri memnuniyeti politikasını geliştirmeyi hedeflemektedir.

ZENGİN GÜVENLİK olarak yapmış olduğumuz çalışmalarımızın hizmet detayları aşağıda bilgi ve görüşlerinize sunulmuştur.

GÜVENLİK

Sahip olduğumuz kalite belgesi ve 5188 sayılı yasaya uygun onay belgemiz ile kurum ve kuruluşlarda güvenlik elemanı hizmeti, özel görev, konser, sahne ve sanatçı özel güvenlik hizmetleri sağlamaktayız.

Birçok kuruluşa, konutlara, iş yerlerine ve Türkiye’deki saygın VIP’lere koruma hizmeti veren uzman bir ekip tarafından güvenlik danışmanlık hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu bağlamda elektronik güvenlik planlarının oluşumu, risk analizi, kapsamlı güvenlik analizi, tavsiye raporlarının yanı sıra koruma ekiplerinin seçimi ve eğitimi de hizmetimizin içerisinde yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir